Na titulnú stranu Navigácia: Poplastované pletivo, ploty, drôty, pletivá | O firme | Z histórie...

Z histórie...

História firmy sa začala v roku 1991. V roku 2001 sa zlúčili firmy Nová Huť Technika a Technika Boršice a vznikla spoločnosť MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.

Novovzniknutá spoločnosť MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s. nadväzuje na to najlepšie z 10-ročnej tradície svojich dvoch predchodcov. Táto akciová spoločnosť zamestnáva už viac ako 150 pracovníkov a výroba v hodnotovom vyjadrení dosahuje cca 50 milónov euro ročne. Výrobné priestory, ktoré túto výrobu zabezpečujú, sú umiestnené v okresoch Uherské Hradiště, Ostrava a Karviná.

Veľkú pozornosť sme v minulých rokoch venovali systému riadenia kvality a trvalému zlepšovaniu kvality našich výrobkov. Sme nositeľmi certifikátu podľa normy ISO 9001 od renomovanej spoločnosti RW TÜV, ktorý pravidelne obnovujeme.

Na Slovensku zastrešuje predaj ako aj kompletné služby spoločnosť KONADO s. r. o., ktorá spravuje konsignačný sklad so sídlom na adrese:

KONADO s. r. o. Sama Chalupku 6, 972 51  Handlová. 

Naša firma je zameraná zákaznícky, vždy ochotná vyhovieť všetkým potrebám zákazníkov. Neustále rozvíjame svoju technickú úroveň, udržiavame vysokú kvalitu produkcie a servis. Sme stabilnou firmou, ktorá je silná technologicky i finančne.

 

Sme vždy ochotní a pripravení prijať názory a podnety pre zlepšovanie našej práce, kvality našich výrobkov a servisu s jediným cieľom mať spokojných a verných zákazníkov.

Management
MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a. s.

Akékoľvek publikovanie, kopírovanie, šírenie alebo iné použitie obsahu je bez písomného súhlasu MSD a.s. zakázané (zákaz neplatí pre zmluvných partnerov MSD a.s.)

Webdesign Kleindesign.cz | Redakčný systém i-servis.cz | Copyright © Moravskoslezské drátovny a.s.