Na titulnú stranu Navigácia: Poplastované pletivo, ploty, drôty, pletivá

Poplastované pletivo, ploty, drôty, pletivá

Posledné udalosti:

1. 1. 2019 ZMENA ADRESY PREVÁDZKY: Vážení zákazníci, radi Vás uvítame v novo otvorených priestoroch na adrese Veľká Čausa 177, 971 01 / areál spoločnosti SI. TO. RO. / hneď vedľa hlavnej cesty

1. 5. 2017 NOVINKA V PONUKE  - montážna hmota na ukotvenie plotových stĺpikov FAST 2K

1. 4. 2017    Ploty a oplotenia KONADO s.r.o. - Handlova  Inšpirujte sa, prezrite si našu fotogalériu na Facebooku.

1. 4. 2015NOVINKA V PONUKE - fólia proti prerastaniu trávy.           

1. 3. 2015NÁRADIE FISKARS - záhradné nožnice, lopaty, rýle, vidly hrable, píly sekerky

25. 8. 2014 - Hľadáme nových predajcov nášho tovaru po celej SR

28. 4. 2014 - Otvárame nový e-shop! Poplastované a pozinkované pletivá, panely, stĺpiky  za zvýhodnené ceny so zľavou ! 

Predaj na Slovensku zastrešuje spoločnosť Ploty a oplotenia Konado s. r. o. KONADO s. r. o.   

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese: KONADO s. r. o. Sama Chalupku 6, Handlová, kde potom môžete podľa svojho uváženia, alebo po porade s našim odborným personálom svoju objednávku upraviť.
Väčšinu položiek máme stále skladom! Postavte si plot z kvalitného pletiva a stĺpikov a ešte ušetríte na doprave.

Po dobu akcie "DOPRAVA ZDARMA PO CELEJ SR" Vám tiež Vašu objednávku v hodnote najmenej 499 €  zašleme prepravnou spoločnosťou zadarmo až na miesto určenia.

Ceny  pletiva, plotových panelov, podhrabových dosiek, stĺpikov a ostatného tovaru sú platné iba pre objednávky odoslané prostredníctvom e-shopu. Pri nákupe tovaru v našich predajniach - plotových centrách bez predchádzajúcej objednávky sa ceny riadia maloobchodným cenníkom a môžu sa líšiť od cien uvedených v e-shope.

Kvalitné ploty a oplotenia - poplastované pletivo, zvárané pletivo, plotové panely, lesnícke a ohradové pletivá, stĺpiky, rôzne drôty a príslušenstvo ku stavbe oplotenia.

Moravskoslezské drátovny a. s. sú najväčším českým výrobcom značkového poplastovaného pletiva Radovan a Buchlovan, pozinkovaného pletiva Moravan. Sme zároveň významnými predajcami kvalitných stĺpikov a plotových panelov EURO chránených proti koróziou /pozinkované + komaxit /, lesníckeho a ohradového pletiva, ďalšieho príslušenstva vhodných k stavbe plotu.

Naše poplastovné, pozinkované pletivo a plotové panely vytvára spolu s nami predávanými stĺpikmi kvalitné riešenie pre vaše nielen pre Vaše domy, záhrady, farmy. Profesionálne montáže plotov a oplotení na kľúč už využilo aj množstvo firiem. 

 Značkové poplastované a pozinkované pletivá sú s úspechom predávané do celej Európy. Moravskoslezské drátovny a. s.  sú výhradným dovozcom talianskeho výrobcu zváraných a okrasných pletív Cavatorta.

V našom sortimente nájdete nielen poplastované pletivo, pozinkované pletivo, pletené pletivá, pletivá zvárané, tieniace tkaniny, stĺpiky a príslušenstvo k pletivu, betónové podhrabové dosky, lesnícke a ohradové pletivá, žiletkový a ostnatý, drôty do betónu, a ďalšie.

Kúpte pletivo a postavte si plot svojpomocne.

Pripravili sme sériu návodov, vďaka ktorým zvládne postaviť plot každý. Pomocou náčrtov a detailných obrázkov s menovkami radíme krok po kroku ako na to. Dozviete sa tiež ako pletivo rozmotať alebo ako na rozplietanie a spájanie pletiva.

Ponúkame Vám kvalitné  pletivo týchto druhov:

  • Pletivá poplastované zelené
  • Pletivá poplastované farebné
  • Pletivá pozinkované
  • Pletivá zvárané
  • Lesnícke a ohradové pletivo
  • Plotové panely EURO

 

Akékoľvek publikovanie, kopírovanie, šírenie alebo iné použitie obsahu je bez písomného súhlasu MSD a.s. zakázané (zákaz neplatí pre zmluvných partnerov MSD a.s.)

Webdesign Kleindesign.cz | Redakčný systém i-servis.cz | Copyright © Moravskoslezské drátovny a.s.