Na titulnú stranu Navigácia: Poplastované pletivo, ploty, drôty, pletivá | Kompletný sortiment | Pletivá, ploty | Pletivá a ploty

Pletivá a ploty

Pletivá pletené

Pletivá zvárané

Stĺpiky k pletivu

Príslušenstvo k pletivu

Betónové podhrabové dosky a príslušenstvo

Lesnícke a ohradové pletivo

Žiletkový drôt

TREFORT

univerzálne pletivo
Kliknutím zobrazíte plnú veľkosť obrázku
Kliknutím zobrazíte plnú veľkosť obrázku
Kliknutím zobrazíte plnú veľkosť obrázku

Pletivo všetkých druhov skladom

V tejto sekcii nájdete rozdelenie pletiva na základné druhy pozri vyššie. Medzi najpredávanejšie patrí pletené pletivo, do tejto kategórie spadá obľúbené pozinkované poplastované pletivo Buchlovan, ktoré sa drží na špici v predaji pletív. V oblasti zvarovaného pletiva si môžete vybrať z našeho širokého sortimentu pletív, ktoré môžete nakúpiť v našom novom eshope so zľavou. V našom sortimente nájdete taktiež lesnícke pletivo, ktoré sa vyznačuje zmenšujúcimi sa okami smerom dole a tým znemožňuje prechod medzi oplotením vysokej i drobnej zveri.

Taktiež máme skladom  všetko príslušenstvo ku pletivu ako stĺpiky, drôty, napínaky a iné., potrebné ku stavbe plotu. Pokiaľ neviete ako na to, prečítajte si naše podrobné návody, vďaka ktorým bude stavba plotu hrou.

Nakupujte pletivo výhodne!

Teraz pre všetkých zákazníkov, ktorý nakúpia akékoľvek pletivo v našom novom e-shope, máme lepšie ceny. Presvedčte sa a nakúpte si pletivo v e-shope práve teraz. Ako výrobca pletív môžeme ponúknuť najširší výber pletiva ihneď k odberu. Ponúkame len kvalitné pletivo vyrobené z pozinkovaného drôtu  (nie iba oceľového). Kvalita nášho pletiva je potvrdená výrobkovým certifikátom nezávislej spoločnosti.

Kvalitné ploty z kvalitného pletiva

Pre našich klientov realizujeme tiež montáž plotov a ploty na mieru, máme potrebné technické zázemie a bohaté skúsenosti s realizáciou plotov.  Na základe Vami zaslaných podkladov vypracujeme cenovú kalkuláciu na montáž plotu ZDARMA. Pokiaľ máte záujem, kontakty nájdete na tomto odkaze - ploty montáže. Realizujeme ploty všetkých druhov.

Pletivové ploty so zľavou!

Využite našu atraktívnu ponuku a navštívte sekciu výpredaj, kde nájdete ploty, pletivá a príslušenstvo v časovo obmedzenom výpredaji. Teraz za stavbu plotu výrazne ušetríte. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom plotu, neváhajte sa na nás obrátiť. Ploty od nás sa oplatia!

Ploty priamo od výrobcu za dobré ceny

Nechajte si urobiť kalkuláciu na výstavbu plotu priamo od výrobcu! Ploty od spoločnosti Moravskoslezské drátovny a.s. Vám vydržia naozaj dlho. Naše ploty sú vyrobené u nás a z kvalitného pletiva, nie sú z Číny či Poľska, preto môžeme garantovať vysokú kvalitu plotu. Pokiaľ si neviete rady s výberom plotu, poradíme Vám!

Prečo pletivá, ploty u nás?

  • kvalitné ploty z pletiva vyrobeného v ČR
  • poradenstvo, návody na montáž plotu
  • široká ponuka pletiva a príslušenstva pre stavbu plotu
  • akčné ponuky, výpredaje a zľavy na ploty z pletiva

Akékoľvek publikovanie, kopírovanie, šírenie alebo iné použitie obsahu je bez písomného súhlasu MSD a.s. zakázané (zákaz neplatí pre zmluvných partnerov MSD a.s.)

Webdesign Kleindesign.cz | Redakčný systém i-servis.cz | Copyright © Moravskoslezské drátovny a.s.